Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF2512FT1K78
Cerere de cotație
românesc
5402131RMCF2512FT1K78 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT1K78
  • Număr parc
    RMCF2512FT1K78
  • Descriere
    RES 1.78K OHM 1% 1W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Serie
    RMCF
  • Rezistenţă
    1.78 kOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1 1.78K 1% R