Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF2512FTR390
Cerere de cotație
românesc
382629RMCF2512FTR390 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FTR390
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RMCF2512FTR390
  • Descriere
    RES 0.39 OHM 1% 1W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Serie
    RMCF
  • Rezistenţă
    390 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Alte nume
    RMCF 1 0.39 1% R