Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF0603DTC100R
Cerere de cotație
românesc
2534284RNCF0603DTC100R ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTC100R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNCF0603DTC100R
  • Descriere
    RES 100 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Serie
    RNCF
  • Rezistenţă
    100 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RNC 16 T2 100 0.5% R