Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF0805BTC511R
Cerere de cotație
românesc
5658219RNCF0805BTC511R ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTC511R
  • Număr parc
    RNCF0805BTC511R
  • Descriere
    RES 511 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    511 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    RNC 20 T2 511 0.1% R