Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF1206DTC130R
Cerere de cotație
românesc
RNCF1206DTC130R
  • Număr parc
    RNCF1206DTC130R
  • Descriere
    RES 130 OHM 0.5% 1/3W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Rezistenţă
    130 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.333W, 1/3W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • descriere detaliata
    130 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film