Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2010BTC36R5
Cerere de cotație
românesc
RNCF2010BTC36R5
  • Număr parc
    RNCF2010BTC36R5
  • Descriere
    RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/3W 2010
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - Lucrare
    0.333W, 1/3W
  • Tensiune - Defalcare
    2010
  • Grosime (Max)
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Serie
    RNCF
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    2010 (5025 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Codul producătorului
    RNCF2010BTC36R5
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • lui FIFO
    2
  • Descriere extinsă
    36.5 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±0.1%
  • Descriere