Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2010BTC4K87
Cerere de cotație
românesc
RNCF2010BTC4K87
  • Număr parc
    RNCF2010BTC4K87
  • Descriere
    RES 4.87K OHM 0.1% 1/3W 2010
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Rezistenţă
    4.87 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.333W, 1/3W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • descriere detaliata
    4.87 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film