Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2010BTC84K5
Cerere de cotație
românesc
RNCF2010BTC84K5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNCF2010BTC84K5
  • Descriere
    RES 84.5K OHM 0.1% 1/3W 2010
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2010
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Serie
    RNCF
  • Rezistenţă
    84.5 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.333W, 1/3W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2010 (5025 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    84.5 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film