Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2512BTC80R6
Cerere de cotație
românesc
RNCF2512BTC80R6
  • Număr parc
    RNCF2512BTC80R6
  • Descriere
    RES 80.6 OHM 0.1% 1W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Rezistenţă
    80.6 Ohms
  • Putere (Wați)
    1W
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • descriere detaliata
    80.6 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film