Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2512BTC84K5
Cerere de cotație
românesc
RNCF2512BTC84K5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNCF2512BTC84K5
  • Descriere
    RES SMD 84.5K OHM 0.1% 1/2W 2512
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - Lucrare
    0.5W, 1/2W
  • Tensiune - Defalcare
    2512
  • Grosime (Max)
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Serie
    RNCF
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    2512 (6432 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Codul producătorului
    RNCF2512BTC84K5
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • lui FIFO
    2
  • Descriere extinsă
    84.5k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±0.1%
  • Descriere