Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNF12JTD560K
Cerere de cotație
românesc
1125480RNF12JTD560K ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNF12JTD560K
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNF12JTD560K
  • Descriere
    RES 560K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Serie
    RNF
  • Rezistenţă
    560 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RN 1/2 T1 560K 5% R