Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNF14BTE24K9
Cerere de cotație
românesc
6214637RNF14BTE24K9 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE24K9
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNF14BTE24K9
  • Descriere
    RES 24.9K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Serie
    RNF
  • Rezistenţă
    24.9 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RN 1/4 T9 24.9K 0.1% R