Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNF14FTD66K5
Cerere de cotație
românesc
6256393RNF14FTD66K5 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD66K5
In stoc
1+
  • Număr parc
    RNF14FTD66K5
  • Descriere
    RES 66.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Rezistenţă
    66.5 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W