Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNF14JTD100K
Cerere de cotație
românesc
1389RNF14JTD100K ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNF14JTD100K
In stoc
5000+
  • Număr parc
    RNF14JTD100K
  • Descriere
    RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Rezistenţă
    100 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RN 1/4 T1 100K 5% R