Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNMF12FTD267K
Cerere de cotație
românesc
RNMF12FTD267K
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNMF12FTD267K
  • Descriere
    RES 267K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Serie
    RNMF
  • Rezistenţă
    267 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    267 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film