Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNMF12FTD750K
Cerere de cotație
românesc
5420606RNMF12FTD750K ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD750K
  • Număr parc
    RNMF12FTD750K
  • Descriere
    RES 750K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Rezistenţă
    750 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
    Axial
  • Alte nume
    RNMF 1/2 T1 750K 1% R
    RNMF 1/2 T1 750K 1% R-ND