Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNMF12FTD97R6
Cerere de cotație
românesc
4706004RNMF12FTD97R6 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD97R6
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNMF12FTD97R6
  • Descriere
    RES 97.6 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Serie
    RNMF
  • Rezistenţă
    97.6 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RNM 1/2 T1 97.6 1% R
    RNM 1/2 T1 97.6 1% R-ND