Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNMF14FAD1K20
Cerere de cotație
românesc
2157138RNMF14FAD1K20 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FAD1K20
  • Număr parc
    RNMF14FAD1K20
  • Descriere
    RES 1.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Rezistenţă
    1.2 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Alte nume
    RNM 1/4 T1 1.2K 1% T
    RNM 1/4 T1 1.2K 1% T-ND