Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RNMF14FTD750R
Cerere de cotație
românesc
614298RNMF14FTD750R ImagineStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD750R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RNMF14FTD750R
  • Descriere
    RES 750 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Serie
    RNMF
  • Rezistenţă
    750 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RNM 1/4 T1 750 1% R
    RNM 1/4 T1 750 1% R-ND