Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSF12JT6K80
Cerere de cotație
românesc
722385RSF12JT6K80 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSF12JT6K80
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RSF12JT6K80
  • Descriere
    RES 6.8K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Serie
    RSF
  • Rezistenţă
    6.8 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RS 1/2 6.8K 5% R
    RS 1/2 6.8K 5% R-ND
    RS1/26.8K5%R
    RS1/26.8K5%R-ND
    RS1/26.8KJR
    RS1/26.8KJR-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    6.8 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film