Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSF12JTR390
Cerere de cotație
românesc
4787981RSF12JTR390 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSF12JTR390
In stoc
2500+
  • Număr parc
    RSF12JTR390
  • Descriere
    RES 0.39 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Rezistenţă
    390 mOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Alte nume
    RS 1/2 0.39 5% R
    RS 1/2 0.39 5% R-ND
    RS1/20.395%R
    RS1/20.395%R-ND
    RS1/20.39JR
    RS1/20.39JR-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • descriere detaliata
    390 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film