Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSF1FT2R43
Cerere de cotație
românesc
2602990RSF1FT2R43 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSF1FT2R43
In stoc
1+
  • Număr parc
    RSF1FT2R43
  • Descriere
    RES 2.43 OHM 1W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Rezistenţă
    2.43 Ohms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Alte nume
    RSF1FT2R43CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 235°C
  • descriere detaliata
    2.43 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film