Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSF1JT13K0
Cerere de cotație
românesc
6048143RSF1JT13K0 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT13K0
In stoc
1+
  • Număr parc
    RSF1JT13K0
  • Descriere
    RES 13K OHM 1W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Rezistenţă
    13 kOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Alte nume
    RSF1JT13K0CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 235°C
  • descriere detaliata
    13 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film