Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSF2JT120K-C2
Cerere de cotație
românesc
909566RSF2JT120K-C2 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSF2JT120K-C2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RSF2JT120K-C2
  • Descriere
    RES 120K OHM 2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Serie
    RSF
  • Rezistenţă
    120 kOhms
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 235°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    120 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film