Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSMF12JT10R0
Cerere de cotație
românesc
4178515RSMF12JT10R0 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT10R0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RSMF12JT10R0
  • Descriere
    RES 10 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Serie
    RSMF
  • Rezistenţă
    10 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RSM 1/2 10 5% R
    RSM 1/2 10 5% R-ND