Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSMF12JT5R10
Cerere de cotație
românesc
6789067RSMF12JT5R10 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT5R10
  • Număr parc
    RSMF12JT5R10
  • Descriere
    RES 5.1OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Rezistenţă
    5.1 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • Alte nume
    RSM 1/2 5.1 5% R