Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSMF1JBR100
Cerere de cotație
românesc
4140858RSMF1JBR100 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSMF1JBR100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RSMF1JBR100
  • Descriere
    RES 0.1 OHM 1W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Serie
    RSMF
  • Rezistenţă
    100 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RSM 1 0.1 5% A
    RSM 1 0.1 5% A-ND