Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSMF3JBR330
Cerere de cotație
românesc
3556222RSMF3JBR330 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSMF3JBR330
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RSMF3JBR330
  • Descriere
    RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Serie
    RSMF
  • Rezistenţă
    330 mOhms
  • Putere (Wați)
    3W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RSM 3 0.33 5% A