Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RSMF3JT51K0
Cerere de cotație
românesc
405539RSMF3JT51K0 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT51K0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RSMF3JT51K0
  • Descriere
    RES 51K OHM 3W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Serie
    RSMF
  • Rezistenţă
    51 kOhms
  • Putere (Wați)
    3W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RSM 3 51K 5% R