Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > SM4124JT56R0
Cerere de cotație
românesc
1075091SM4124JT56R0 ImagineStackpole Electronics, Inc.
SM4124JT56R0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
800+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SM4124JT56R0
  • Descriere
    RES 56 OHM 5% 2W 4124
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±20ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    4124
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Serie
    SM
  • Rezistenţă
    56 Ohms
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    4124 J-Lead
  • Alte nume
    SM 2 56 5% R
    SM2565%R
    SM2565%R-ND
    SM256JR
    SM256JR-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 275°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.195" (4.95mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    56 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound