Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > SM6227BT120R
Cerere de cotație
românesc
4404758SM6227BT120R ImagineStackpole Electronics, Inc.
SM6227BT120R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
750+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SM6227BT120R
  • Descriere
    RES 120 OHM 0.1% 3W 6227
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±20ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    6227
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Serie
    SM
  • Rezistenţă
    120 Ohms
  • Putere (Wați)
    3W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    6227 J-Lead
  • Alte nume
    SM 3 120 0.1% R