Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > SM6227JT220R
Cerere de cotație
românesc
3710360SM6227JT220R ImagineStackpole Electronics, Inc.
SM6227JT220R
  • Număr parc
    SM6227JT220R
  • Descriere
    RES 220 OHM 5% 3W 6227
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±20ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Rezistenţă
    220 Ohms
  • Putere (Wați)
    3W
  • Alte nume
    SM 3 220 5% R