Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > TR100FBD69R0
Cerere de cotație
românesc
679823
TR100FBD69R0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
105+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TR100FBD69R0
  • Descriere
    RES 69 OHM 100W 1% TO247-2
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-247
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
  • Serie
    TR
  • Rezistenţă
    69 Ohms
  • Putere (Wați)
    100W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    TO-247-2
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.825" (20.96mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    69 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film