Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare magnetice, reed > GP501152001
Cerere de cotație
românesc
5817577GP501152001 ImagineStandex-Meder Electronics
GP501152001
  • Număr parc
    GP501152001
  • Descriere
    SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - comutare DC
    200V
  • Tensiune - comutare AC
    200V
  • Tip
    Glass Body
  • Stilul de terminare
    Axial
  • Dimensiune - Corp
    0.091" Dia x 0.500" L (2.30mm x 12.70mm)
  • Serie
    GP501
  • Timp de eliberare
    0.1ms
  • Limita de eliberare
    4 ~ 9AT
  • Putere - evaluat
    10W
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Operați timpul
    0.5ms
  • Utilizați intervalul
    7 ~ 30AT
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lungime - În general
    2.126" (54.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțimea deasupra bordului
  • descriere detaliata
    Glass Body Reed Switch SPST-NO 7 ~ 30AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 200V Through Hole
  • Curent - comutare
    500mA (AC/DC)
  • Curent - Carry
    1A (AC/DC)
  • Circuit
    SPST-NO
  • capacitanță
    0.3pF