Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > KRL2012E-M-R068-F-T5
Cerere de cotație
românesc
1981074KRL2012E-M-R068-F-T5 ImagineSusumu
KRL2012E-M-R068-F-T5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    KRL2012E-M-R068-F-T5
  • Descriere
    RES 0.068 OHM 1W 0805 WIDE
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2012
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
  • Serie
    KRL
  • Rezistenţă
    68 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Wide 0805 (2012 Metric), 0508
  • Alte nume
    KRL2012EMR068FT5
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    37 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200, Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    68 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil