Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > HM17-855681LF
Cerere de cotație
românesc
HM17-855681LF
  • Număr parc
    HM17-855681LF
  • Descriere
    FIXED IND 680UH 320MA 3.25 OHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.307" Dia (7.80mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    HM17
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    1kHz
  • Inductanţă
    680µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    680µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 3.25 Ohm Max Radial
  • Rezistența DC (DCR)
    3.25 Ohm Max
  • Ratingul curent
    320mA