Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > HM79-30220LFTR13
Cerere de cotație
românesc
80618HM79-30220LFTR13 ImagineTT Electronics
HM79-30220LFTR13
  • Număr parc
    HM79-30220LFTR13
  • Descriere
    FIXED IND 22UH 1.07A 129 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    HM79
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    1kHz
  • Inductanţă
    22µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.07A 129 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    129 mOhm Max
  • Ratingul curent
    1.07A