Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > OAR1R010FLF
Cerere de cotație
românesc
11738OAR1R010FLF ImagineTT Electronics
OAR1R010FLF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    OAR1R010FLF
  • Descriere
    RES 0.01 OHM 1W 1% RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±20ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.450" L x 0.065" W (11.43mm x 1.65mm)
  • Serie
    OAR
  • Rezistenţă
    10 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    OAR-1-.01-OHM-1-LF
    OAR-1-R010-F-LF
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.320" (8.12mm)
  • Caracteristici
    Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    10 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Element