Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Traductoarele actuale > L18P050S05
Cerere de cotație
românesc
L18P050S05
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
600+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L18P050S05
  • Descriere
    SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    5V
  • Serie
    L18PXXXS05
  • Tip senzor
    Hall Effect, Open Loop
  • Sensibilitate
  • Timp de raspuns
    5µs
  • Polarizare
    Bidirectional
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • producție
    Ratiometric, Voltage
  • Alte nume
    S1-L18P050S05EY
  • Temperatura de Operare
    -30°C ~ 80°C
  • Număr de canale
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Liniaritatea
    ±1%
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecvență
    DC ~ 100kHz
  • Pentru măsurare
    AC/DC
  • descriere detaliata
    Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
  • Curent - aprovizionare (Max)
    15mA
  • Sensul curent
    50A