Cerere de cotație
românesc
6871946WSU150-1600-R ImagineTriad Magnetics
WSU150-1600-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    WSU150-1600-R
  • Descriere
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
  • Modelul ECAD
  • Greutate
  • Tensiune - ieșire
    15V
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 264 VAC
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
  • Serie
    WSU
  • Regiunea utilizată
    North America
  • Putere (Wați)
    24W
  • Polarizare
    Negative Center
  • Conector de ieșire
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • Alte nume
    WSU1501600R
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 40°C
  • Nu consumați energie de încărcare
    100mW (Max)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tip de introducere
    Fixed Blade
  • Conector de intrare
    NEMA 1-15P
  • Formă
    Wall Mount
  • Eficienţă
    Level VI
  • descriere detaliata
    15V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    1.6A
  • Lungimea cablurilor
    60" (1.52m)