Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Senzori de temperatură - termistori NTC > USUG1000-103G-RF
Cerere de cotație
românesc
4129247USUG1000-103G-RF ImagineU.S. Sensor
USUG1000-103G-RF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    USUG1000-103G-RF
  • Descriere
    THERMISTOR NTC 10KOHM 3892K DO35
  • Serie
    USUG
  • Rezistență în Ohms @ 25 ° C
    10k
  • Toleranța rezistenței
    ±2%
  • Putere - Max
    20mW
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-204AH, DO-35, Axial
  • Alte nume
    USUG1000-103G-RF
    USUG1000-103GRB
    USUG1000-103GRC
    USUG1000103G
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 150°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    3 Weeks
  • Lungime - Sârmă de plumb
    1.00" (25.40mm)