Acasă > Produse > optoelectronică > Indicatoare de panou, lămpi pilot > L32R-R24-2111
Cerere de cotație
românesc
5938816L32R-R24-2111 ImagineVCC (Visual Communications Company)
L32R-R24-2111
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L32R-R24-2111
  • Descriere
    LED PANEL INDICATOR RED 24V
  • Modelul ECAD
  • Lungimea de undă - Vârful
  • Voltaj
    24V
  • Unghi de vedere
  • Tip
    LED
  • Stilul de terminare
    Wire Leads - 6" (152.40mm)
  • Serie
    L32/35
  • Evaluări
    DC
  • Formă de tăiere a panoului
    Round
  • Dimensiunile de tăiere a panoului
    0.50" (12.70mm)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Transparența obiectivului
  • Stilul / dimensiunea obiectivului
    Round with Flat Top, 10.72mm
  • Lens Color
    Red
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Culoarea lămpii
    Red
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top, 10.72mm Wire Leads - 6" (152.40mm)