Acasă > Produse > optoelectronică > Indicatoare de panou, lămpi pilot > L75R-R125-2211
Cerere de cotație
românesc
L75R-R125-2211
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L75R-R125-2211
  • Descriere
    LED IND RED 125V 6" WIRE LEAD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Lungimea de undă - Vârful
  • Voltaj
    125V
  • Unghi de vedere
  • Tip
    LED
  • Stilul de terminare
    Wire Leads - 6" (152.40mm)
  • Serie
    L75
  • Evaluări
    AC
  • Formă de tăiere a panoului
    Round
  • Dimensiunile de tăiere a panoului
    0.38" (9.65mm)
  • Alte nume
    L75RR1252211
    VCCL75R-R125-2211
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Transparența obiectivului
  • Stilul / dimensiunea obiectivului
    Round with Domed Top
  • Lens Color
    Red
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Culoarea lămpii
    Red
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    LED Panel Indicator Red 125V Round with Domed Top Wire Leads - 6" (152.40mm)