Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > V048F080T030A
Cerere de cotație
românesc
V048F080T030A
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
40+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    V048F080T030A
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 8V 240W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    8V
  • Tensiune - Izolare
    2.25kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    26V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    55V
  • Tip
    Voltage Transformation Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
  • Serie
    VI Chip® VTM®
  • Putere (Wați)
    240W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • Eficienţă
    95.4%
  • descriere detaliata
    Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 8V 30A 26V - 55V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    30A