Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > V110C36M100B
Cerere de cotație
românesc
V110C36M100B
  • Număr parc
    V110C36M100B
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 36V 100W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    36V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    66V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    154V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
  • Serie
    MICRO
  • Putere (Wați)
    100W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Quarter Brick
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Caracteristici
    OVP, UVLO
  • Eficienţă
    86.4%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    2.78A
  • Numărul părții de bază
    V110C36M100
  • Aplicații
    ITE (Commercial)
V110C36M100BG3
V110C36M100BG3
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 100W