Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > V110C8M75BL3
Cerere de cotație
românesc
V110C8M75BL3
  • Număr parc
    V110C8M75BL3
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 8V 75W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Tensiune - Ieșire 1
    8V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    66V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    154V
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Putere (Wați)
    75W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 100°C
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Eficienţă
    84.3%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    9.38A