Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > PCY2R0000B
Cerere de cotație
românesc
PCY2R0000B
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PCY2R0000B
  • Descriere
    PCY2R0000B 2.5 PPM
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±2.5ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
  • Serie
    PC
  • Rezistenţă
    2 Ohms
  • Putere (Wați)
    10W
  • ambalare
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Caracteristică de montare
    Flanges
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Stil de plumb
    4-Terminal
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    2 Ohms ±0.1% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor