Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RWA100R0B
Cerere de cotație
românesc
596179
RWA100R0B
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RWA100R0B
  • Descriere
    RWA100R0B 5 PPM BULK
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±5ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    RWA
  • Rezistenţă
    100 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    100 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Foil