Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > FMP100FRE52-15K8
Cerere de cotație
românesc
FMP100FRE52-15K8
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FMP100FRE52-15K8
  • Descriere
    RES MF 1W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Serie
    FMP
  • Rezistenţă
    15.8 kOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Proof, Safety
  • descriere detaliata
    15.8 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film