Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > FMP200FRE52-68R1
Cerere de cotație
românesc
FMP200FRE52-68R1
  • Număr parc
    FMP200FRE52-68R1
  • Descriere
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Rezistenţă
    68.1 Ohms
  • Putere (Wați)
    2W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • descriere detaliata
    68.1 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film